Novinky

Carlo Ancelotti nebude trénovať Brazíliu, s Realom Madrid predĺžil zmluvu do roku 2026

0 0

2023-12-29 19:20:29 – (SITA.sk)

Španielsky futbalový klub Real Madrid a taliansky tréner Carlo Ancelotti sa dohodli na predĺžení spolupráce do roku 2026.

Týmto sa s najväčšou pravdepodobnosťou rozplynuli nádeje Brazílskej futbalovej konfederácie (CBF) na angažovanie 64-ročného talianskeho odborníka po skončení aktuálnej sezóny 2023/2024.

Brazílčania si robili zálusk

V súvislosti s Ancelottim sa niekoľko mesiacov špekulovalo o tom, že v lete odíde z Madridu k brazílskemu reprezentačnému mužstvu.

Tím päťnásobných majstrov sveta momentálne z pozície dočasného kouča vedie Fernando Diniz, ktorý súčasne trénuje v klube Fluminense z Ria de Janeiro.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/carlo-ancelotti-nebude-trenovat-braziliu-s-realom-madrid-predlzil-zmluvu-do-roku-2026/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.