Novinky

Nový majiteľ prekliateho britského obrazu: „Je to skutočné“

0 0


V auguste 2023 vyšiel v britských médiách prvý článok o prekliatom obraze mladého dievčaťa. Teraz tento príbeh pokračoval.

Všetko to začalo, keď Britka menom Zoe Elliott-Brown uvidela záhadný obraz v umeleckom obchode Hastings Advice Representation Center v St Leonards-on-Sea, East Sussex.

K obrazu bola pripojená poznámka, že môže byť prekliaty, pretože predchádzajúci zákazník ho vrátil a tvrdil, že jej zničil život.

Keď Zoe ukázala fotografiu obrazu svojej matke, vyzerala očarená a vyzvala Zoe, aby si ho kúpila. Obraz zavesili vo svojom dome a potom Zoeina matka padla „pod vplyv obrazu“ a doma zažila rôzne zvláštne príhody, pričom na obraz začal vrčať aj ich pes. Môžete si prečítať viac tu.

Následne Zoe obraz vrátila do obchodu, potom ho reklamovala a nakoniec ho opäť vrátila. Obraz bol nakoniec predaný za 1 680 libier inému kupcovi, Jamesovi Kislingburymu.

Podľa Kislingburyho jeho problémy začali, keď si išiel vyzdvihnúť obraz. Na ceste sa mu náhle pokazilo auto a pri tomto nešťastí si poranil aj kľúčnu kosť.

Po prinesení obrazu do jeho historickej budovy, turistickej atrakcie, sa náhle pokazil veľký televízor v budove a zmizlo Wi-Fi.

Jeho zamestnanci si tiež začali všímať zvláštne blikanie a záhadnú „postavu v čiernom oblečení“. Následne sa Kislingbury rozhodol vziať obraz k sebe domov, kde znepokojujúce incidenty pretrvávali.

Spočiatku Kislingburyho svokor náhle ochorel a predtým funkčný hriankovač v kuchyni vybuchol. Po týchto udalostiach Kislingbury okamžite vrátil obraz do historickej budovy.

Obraz pokračoval vo svojich „paranormálnych aktivitách“. V období od novembra do decembra sa v suteréne tohto objektu vyskytli dve nečakané povodne. Podľa Kislingburyho sa tu ešte nikdy nič podobné nestalo, dochádzalo len k veľmi malým únikom.

„Máme šťastie, že budova je dostatočne pevná, takže poškodenie nebolo príliš vážne, ale bolo to trochu nečakané. Viem, že cynik by povedal, že je to len náhoda, ale vzhľadom na počet udalostí, ktoré sa stále dejú, by ma naozaj zaujímalo, či je v obraze niečo viac, než sa na prvý pohľad zdá, hovorí Kislingbury.

„Keď som obraz priniesol na nové miesto, nechali sme ho chvíľu zabalený v zadnej časti našej kancelárie. Niekoľko týždňov nikto nevedel, že tam je, ale zamestnanci začali hlásiť pozorovania tieňových postáv, ktoré ich nasledovali.

„Jeden zo zamestnancov dokonca povedal, že za sebou stále počuli kroky, no keď sa otočili, nič tam nebolo. A v deň, keď bol umiestnený na svoje miesto, náš televízor vybuchol a došlo k prerušeniam Wi-Fi.“

V dôsledku toho sa Kislingbury rozhodol zavolať médium, ktoré pri pohľade na obraz povedalo, že dievča na obraze bolo s najväčšou pravdepodobnosťou už mŕtve, keď ho umelec namaľoval. A umelec mohol byť spiritualista.

Ale napriek zvláštnym incidentom sa pán Kislingbury v dohľadnej dobe neplánuje rozlúčiť s „prekliatym“ obrazom. Dokonca ho zavesil na popredné miesto v priestoroch recepcie.

„Nie sú nám cudzie nezvyčajné veci, ktoré sa dejú v tejto historickej budove – v suteréne máme dokonca vlastné morové jamy. Plánujeme ju zachovať a dúfame, že tu nájde šťastný domov,“ povedal.Zdroj článku: anomalien.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.