Novinky

V podvozku lietadla prilietajúceho z Alžírska našli ledva živého muža, mladík by sebe nemal žiadne doklady

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

V podvozkovom priestore lietadla prilietajúceho z Alžírska počas technickej kontroly na letisku Orly pri Paríži vo Francúzsku našli živého muža. Ako referuje britský web The Guardian, po 2,5-hodinovom lete bol „pasažier“ v ohrození života v dôsledku silného podchladenia. Cestujúci, ktorý má podľa lekárov približne 20 rokov, nemal pri sebe žiadne doklady.

Komerčné lety sa uskutočňujú vo výške do 12 kilometrov. Teplota vzduchu tam zvyčajne klesá na približne mínus 50 stupňov Celzia a hladina kyslíka dosahuje kritické hodnoty.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-podvozku-lietadla-prilietajuceho-z-alzirska-nasli-ledva-ziveho-muza-mladik-by-sebe-nemal-ziadne-doklady/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.