Novinky

V areáloch Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice sa mení režim parkovania, prinesie výhody pacientom i zamestnancom

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Od začiatku nového roka sa v areáloch Univerzitnej nemocnice L. Pasteura (UNLP) Košice mení režim parkovania. Cieľom je uľahčiť parkovanie pacientom i zamestnancom.

Zľava výlučne pre pacientov a návštevy

Po novom bude zľava z parkovného výlučne pre pacientov, ktorým bola zdravotná starostlivosť poskytnutá na pracoviskách UNLP Košice, a pre ich návštevy. Ako informovala hovorkyňa UNLP Monika Krišková, pacienti nemocnice budú mať štyri hodiny parkovania zadarmo, no ich parkovací lístok bude musieť byť overený zdravotníckym pracoviskom, teda klinikou, oddelením či ambulanciou, ktoré navštívili.

Návštev súkromných ambulancií na poliklinikách sa to netýka. Návštevy pacientov môžu parkovať zdarma dve hodiny, no len počas návštevných hodín a ich parkovací lístok musí byť tiež overený…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/v-arealoch-univerzitnej-nemocnice-l-pasteura-kosice-sa-meni-rezim-parkovania-prinesie-vyhody-pacientom-i-zamestnancom/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.