Novinky

Slovan myslí na doplnenie i omladenie kádra, cieľom je podľa Kmotríka pritiahnuť divákov na ligové stretnutia

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

V slovenskom futbalovom klube ŠK Slovan Bratislava sa budú počas zimného prestupového obdobia snažiť poskladať čo najsilnejšie mužstvo smerom k druhej polovici sezóny 2023/2024 i vzdialenejšej budúcnosti.

Slovan pôjde za ziskom titulu

Ako v rozhovore na webe „belasých“ prezradil generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík mladší, cieľom bratislavského klubu je zisk majstrovského titulu a pritiahnutie väčšieho počtu divákov na ligové stretnutia.

„Pôjdeme za ziskom titulu. Ak by sa nám to podarilo, v budúcej sezóne by sme boli pravdepodobne nasadení vo všetkých štyroch kvalifikačných kolách, čo by bola unikátna pozícia,“ uviedol v rozhovore funkcionár z Tehelného poľa. Tvrdí, že v súvislosti s transfermi smerom do Slovana bude záležať na tom, koľko hráčov z klubu odíde.

„Máme široký zoznam hráčov, ktorí nás zaujímajú, som v kontakte s viacerými z nich i s…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/slovan-mysli-na-doplnenie-i-omladenie-kadra-cielom-je-podla-kmotrika-pritiahnut-divakov-na-ligove-stretnutia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.