Novinky

Poľský vzdušný priestor pravdepodobne narušila ruská raketa

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Neznámy objekt, ktorý v noci na piatok narušil poľský vzdušný priestor, bol podľa správy poľského televízneho kanálu Polsat News ruská raketa. Televízia to uviedla na základe „neoficiálnych informácií z vojenských zdrojov“. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Podľa zdrojov Polsat News to s najväčšou pravdepodobnosťou bola ruská riadená strela Ch-22 alebo Ch-101. „Raketa údajne letela popri hranici a narušila náš vzdušný priestor. Predpokladá sa, že po zmene trajektórie sa vrátila na ukrajinské územie a pravdepodobne ju tam zostrelil ukrajinský systém protivzdušnej obrany,“ uviedla televízia.

Rusko v noci na piatok proti Ukrajine zaútočilo 122 raketami a 36 dronmi. Raketové útoky Moskva odštartovala vo štvrtok večer a trvali približne 18 hodín….


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/polsky-vzdusny-priestor-pravdepodobne-narusila-ruska-raketa/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.