Novinky

Petra Vlhová ide v piatok slalom v Lienzi, v prvom kole má štartové číslo 3 (online)

0 0


Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ide v piatok slalom Svetového pohára 2023/2024 v Lienzi. V tomto rakúskom stredisku bol vo štvrtok na programe aj obrovský slalom, v ktorom obsadila 7. priečku.

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní 2023/2024

1. kolo (online od 10.00):

  • Petra Vlhová má štartové číslo 3

Vlhová má na konte už 30 triumfov v pretekoch Svetového pohára, z toho v slalome ich získala 21. Celkovo sa v slalome postavila na pódium 44-krát a celkovo už bola na „bedni“ 71-krát.

V celkovom poradí Svetového pohára je líderkou Mikaela Shiffrinová s 800 bodmi, druhá je Federica Brignoneová s mankom 163 bodov a Vlhová na tretej priečke zaostáva o 273 bodov. V hodnotení disciplíny je Vlhová s 280 bodmi na druhej priečku a na vedúcu Shiffrinovú ich stráca 50, pred treťou Nemkou Lenou Dürrovou má náskok 90 bodov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/petra-vlhova-ide-v-piatok-slalom-v-lienzi-v-prvom-kole-ma-startove-cislo-3-online/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.