Novinky

Olympijské hry v Paríži budú podľa Curenkovej najtemnejšie a dúfa v neúčasť Rusov, rozhodnutie MOV ju však neprekvapilo

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Ukrajinská tenistka Lesia Curenková tvrdí, že nedávne rozhodnutie Medzinárodného olympijského výboru (MOV) umožniť športovcom z Ruska a Bieloruska štart na budúcoročných olympijských hrách v Paríži pod neutrálnym štatútom je „jednoducho šokujúce a iracionálne“.

Nemôže sa tešiť ak umierajú ľudia

V rozhovore pre web sport.ua uviedla, že keď sa Rusi a Bielorusi vrátia z olympiády domov, budú opäť oslavovaní ako hrdinovia a budú vystupovať na mítingoch na podporu vojny.

„S týmto rozhodnutím nesúhlasím. Už teraz môžem povedať, že to budú najtemnejšie olympijské hry, aké si pamätám. Nemôžem sa tešiť zo športových podujatí, keď v mojej krajine umierajú ľudia, a zároveň si niektorí politici myslia, že nie je nič zlé na tom, keď športovci z agresorskej krajiny propagujú svoju krajinu na medzinárodnej scéne,“ povedala 34-ročná Curenková.

MOV síce po vypuknutí…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/olympijske-hry-v-parizi-budu-podla-curenkovej-najtemnejsie-a-dufa-v-neucast-rusov-rozhodnutie-mov-ju-vsak-neprekvapilo/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.