Novinky

Odpovieme na ruské útoky, vyhlásil prezident Zelenskyj

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Terčom najnovšieho ruského útoku proti Ukrajine boli aj školy, súkromné domy a pôrodnica. Ako referuje web news.sky.com, potvrdil to ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ukrajinský líder tiež uviedol, že Rusko použilo „takmer všetky typy zbraní zo svojho arzenálu“ vrátane balistických rakiet Kinžal, rakiet S-300, riadených striel a bezpilotných lietadiel. Zelenskyj dodal, že záchranné služby „pracujú nepretržite“, aby postihnutým poskytli pomoc.

„Vyjadrujem úprimnú sústrasť tým, ktorí prišli o svojich blízkych. Zraneným želám skoré uzdravenie,“ napísal Zelenskyj na sociálnej sieti X.

„Na teroristické útoky budeme určite reagovať. A budeme naďalej bojovať za bezpečnosť celej našej krajiny, každého mesta a každého občana. Ruský…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/odpovieme-na-ruske-utoky-vyhlasil-prezident-zelenskyj/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.