Novinky

Národný park Slovenský raj sa taktiež zapája do Tichého Silvestra

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Národný park Slovenský raj podporuje iniciatívu s názvom Tichý Silvester 2023. Ako uviedol v príspevku na sociálnej sieti, obmedzenie používania zábavnej pyrotechniky počas novoročných osláv je pre ľudí iba malý ústupok. Množstvu zvierat tým však môžu doslova zachrániť život.

Ochranári aj v tomto roku pripomínajú, akú vážnu hrozbu predstavuje hlučná pyrotechnika nielen pre domáce, ale aj pre voľne žijúce zvieratá. Zároveň pozvali verejnosť, aby sa k výzve za Silvester bez ohňostrojov a petárd pridala.

Rovnako urobila aj Správa Tatranského národného parku (TANAP). Prostredníctvom sociálnej siete poukázala na to, že mnohí silvestrujúci v Tatrách si ešte stále nedokážu oslavu príchodu nového roka predstaviť bez zábavnej pyrotechniky. A to aj napriek tomu, že zákon o ochrane…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasvidiek/narodny-park-slovensky-raj-sa-taktiez-zapaja-do-ticheho-silvestra/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.