Novinky

Na posudzovanie reformy súdnej mapy z dielne exministerky Kolíkovej je príliš skoro, tvrdí predseda Súdnej rady Mazák

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Momentálne je príliš skoro posudzovať, či reforma súdnej mapy z dielne exministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej plní svoj účel. V rozhovore pre agentúru SITA to povedal predseda Súdnej rady SR Ján Mazák.

„Taký vstup do systému justície sa nedá vyhodnotiť v podstate za polroka, ak navyše v ňom máme dovolenkové obdobie,“ povedal Mazák s tým, že posúdiť účelnosť reformy bude možné asi tak o rok.

Šéf súdnej rady doplnil, že napriek tomu, že reorganizácia súdneho systému zostala „mierne povedané na polceste“, domnieva sa, že bolo načase prijať aspoň to, čo sa napokon podarilo.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/na-posudzovanie-reformy-sudnej-mapy-z-dielne-exministerky-kolikovej-je-prilis-skoro-tvrdi-predseda-sudnej-rady-mazak/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.