Novinky

Muž spôsobil krátko po sebe dve nehody na diaľnici D1, nafúkal vyše 2,5 promile (foto)

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Muž spôsobil krátko po sebe dve nehody na diaľnici D1. Ako informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave, nehody sa stali v smere z Bratislavy vo štvrtok (28. decembra) krátko po 17:00.

„Pri dokumentovaní jednej z dopravných nehôd diaľniční policajti zistili, že vodič pod vplyvom alkoholu bol zároveň účastníkom aj inej zrážky dvoch vozidiel, ktorá sa stala iba pred pár minútami o dva kilometre ďalej,“ uviedla polícia. Vodič pri dychovej skúške na alkohol nafúkal čosi vyše 2,5 promile.

„Po vykonaní potrebných úkonov na mieste boli vodič a spolujazdec eskortovaní na policajné oddelenie, kde následne bola hodnoverne zistená totožnosť vodiča. Policajti zároveň zistili, že bol v minulosti odsúdený za trestný čin, a súd vydal príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/muz-sposobil-kratko-po-sebe-dve-nehody-na-dialnici-d1-nafukal-vyse-25-promile-foto/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.