Novinky

Muž rozbil vchodové dvere a vlámal sa do materskej školy v Trnave, údajne v nej chcel len prespať (foto)

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Trnavskí policajti prichytili muža, ktorý sa vlámal do materskej školy. Polícia dostala hlásenie o narušení objektu v stredu (27. decembra) krátko po polnoci.

Rozbité vchodové dvere do škôlky

Išlo o materskú školu na sídlisku Linčianska v Trnave. Ako informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave, hliadka PMJ, ktorá sa presunula na miesto udalosti, ihneď zistila, že signál bol oprávnený, keď našli rozbité a otvorené vchodové dvere.

„Vzápätí si jeden z policajtov všimol, že cez okno vyskakuje osoba, ktorá sa dala na útek. Na policajnú výzvu Stoj, nehýb sa! osoba zareagovala, dala si ruky za hlavu a policajt jej založil putá,“ uviedla polícia.

V budove chcel len prespať

Zadržaným bol 42-ročný muž z okresu Spišská Nová Ves. Policajtom tvrdil, že v materskej škole chcel len…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/muz-rozbil-vchodove-dvere-a-vlamal-sa-do-materskej-skoly-v-trnave-udajne-v-nej-chcel-len-prespat-foto/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.