Novinky

Muž pre nezhody s exmanželkou zabil jej fenku, ostatky zvieraťa vyhodil do smetného koša

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Muž pre nezhody s exmanželkou a dcérou zabil manželkinu fenku jazvečíka. „Vyšetrovateľ enviropolície navrhol prokurátorovi obžalovať obvineného 60-ročného muža z prečinu usmrtenie spoločenského zvieraťa bez primeraného dôvodu,“ informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Roman Hájek.

Doplnil, že čin bol spáchaný závažnejším spôsobom konania, keďže muž v máji tohto roka usmrtil psa v byte v bratislavskej Dúbravke pravdepodobne sekerou.

Následne ostatky zvieraťa zabalil do igelitového vreca na odpad a vyhodil ich do smetného koša pred bytovkou. Za usmrtenie fenky, adoptovanej z útulku, hrozí obvinenému v prípade dokázania viny trest odňatia slobody vo výške až tri roky.

V súvislosti s uvedeným činom upozorňujeme, že násilie voči zvieratám môže byť trestným činom a je…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/muz-pre-nezhody-s-exmanzelkou-zabil-jej-fenku-ostatky-zvierata-vyhodil-do-smetneho-kosa/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.