Novinky

MS v hokeji do 20 rokov: Slovensko v derby zdolalo Česko, až päť gólov padlo v tretej tretine (video)

0 0


Mladí slovenskí hokejisti zvíťazili nad Českom 6:2 vo svojom prvom zápase na juniorskom svetovom šampionáte vo Švédsku. Najlepšími hráčmi duelu v aréne Frölundaborg boli Servác Petrovský a Robin Sapoušek.

Zverenci trénera Ivana Feneša vyhrali svoj prvý úvodný na MSJ po troch rokoch. V edícii 2020 odštartovali turnaj tesným triumfom nad Švajčiarmi (1:0), ale vtedy to bolo ich jediné víťazstvo. Teraz majú vyššie ambície a ďalší zápas ich čaká už v stredu 27. decembra práve proti Švajčiarom, úvodné buly je opäť o 12.00. V základnej B-skupine potom ešte nastúpia proti Nórom a Američanom.

MS v hokeji do 20 rokov

Slovensko Česko 6:2 (0:1, 2:0, 4:1)

Góly:
1:01 0:1 D. Rymon (O. Becher, M. Melovský)
22:00 1:1 S. Petrovský (F. Mešár, J. Kmec) / presilová hra
38:34 2:1 P. Repčík (A. Sýkora)
41:22 3:1 S. Honzek (M. Mišiak, S. Petrovský) / presilová hra
44:15 4:1 B. Žabka (M. Štrbák) / gól v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ms-v-hokeji-do-20-rokov-slovensko-cesko-online-video-foto/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.