Novinky

Lavína Na Mont Blancu zabila dvoch lyžiarov, ďalší zomrel na inom mieste Álp

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Lavína na Mont Blancu zabila vo štvrtok dvoch lyžiarov a jedného zranila a na inom svahu vo Francúzskych Alpách zahynul ďalší turista. Uviedli to v piatok francúzske úrady.

Lavína sa prehnala oblasťou mimo zjazdovky francúzskeho lyžiarskeho strediska Saint-Gervais-les-Bains, ktoré sa nachádza v nadmorskej výške 2 300 metrov, uviedla administratíva departementu Horné Savojsko. Na pomoc lyžiarom prišli desiatky horských záchranárov, ktorí našli mŕtveho muža a ženu, ale zachránili iných päť ľudí, uviedli francúzske úrady.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/lavina-na-mont-blancu-zabila-dvoch-lyziarov-dalsi-zomrel-na-inom-mieste-alp/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.