Novinky

Kyjev potrebuje finančnú pomoc práve teraz, vyhlásila veľvyslankyňa USA Brinková po ruskom raketovom útoku

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Ukrajina podľa americkej veľvyslankyne v krajine Bridget Brinkovej potrebuje finančnú pomoc v boji proti ruskej invázii práve teraz.

Rusko páli rakety na celú krajinu

Vyjadrila sa takto v súvislosti s rozsiahlym raketovým útokom, ktorý Moskva v noci na piatok podnikla proti viacerým ukrajinským mestám. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Milióny mužov, žien a detí sú v protileteckých krytoch, keďže Rusko páli rakety na celú krajinu,“ napísala veľvyslankyňa na mikroblogovacej sieti X.

Ukrajina potrebuje pomoc hneď teraz

„Ukrajina potrebuje financie teraz, aby mohla v budúcom roku pokračovať v boji za oslobodenie od tejto hrôzy,“ konštatovala Brinková.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/kyjev-potrebuje-financnu-pomoc-prave-teraz-vyhlasila-velvyslankyna-usa-brinkova-po-ruskom-raketovom-utoku/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.