Novinky

Veľká výsadková loď Novočerkassk je v poradí treťou zničenou, Rusko ich má k dispozícii ešte desať

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Zničenie ruskej veľkej výsadkovej lode Novočerkassk ukrajinskými silami na okupovanom Kryme zvýšilo počet takýchto lodí, ktoré Rusko doteraz stratilo, na tri. V Čiernom mori však Rusko naďalej má k dispozícii desať takýchto lodí. Ako referuje web Ukrajinská pravda, uviedla to spravodajská služba britského ministerstva obrany.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

V pondelok bola pri ukrajinskom útoku úplne zničená veľká výsadková loď ruského námorníctva triedy Ropucha s názvom Novočerkassk, ktorá sa nachádzala v prístave Feodosija na južnom pobreží Ruskom okupovaného Krymu.

Loď prevážala výbušný náklad

Dôkazy z otvorených zdrojov naznačujú, že je vysoko pravdepodobné, že plavidlo v čase zásahu prevážalo výbušný náklad, čo spôsobilo masívnu sekundárnu detonáciu,“ uvádza sa v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/velka-vysadkova-lod-novocerkassk-je-v-poradi-tretou-znicenou-rusko-ich-ma-k-dispozicii-este-desat/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.