Novinky

Silvestrovské oslavy v mestách na Spiši budú úspornejšie, v Kežmarku vyzývajú obyvateľov k obmedzeniu pyrotechniky

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Silvestrovské oslavy organizované v mestách na Spiši budú ovplyvnené súčasnou ekonomickou situáciou. Viaceré z nich pripravili program pre deti i dospelých, no prijali aj úsporné opatrenia.

V najväčšom meste pod Tatrami, v Poprade, ho neorganizujú už niekoľko rokov. Zameriavajú sa skôr na program venovaný príchodu Mikuláša, ktorý býva zväčša 5. decembra spojený s rozsvietením vianočnej výzdoby. Zmeny v tomto smere mesto neavizovalo.

Detský Silvester v Levoči

Podobne nechystá oslavy Silvestra ani Spišská Nová Ves. V Levoči aj v tomto roku pripravili Detský Silvester, ktorý sa v centre mesta začne o 17:00.

Program bude pozostávať zo svetelných a ohňových efektov a bohatej zábavy. Deti sa môžu tešiť na program plný svetelných a ohňových efektov a bohatej zábavy,“ uviedla pre…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/silvestrovske-oslavy-v-mestach-na-spisi-budu-uspornejsie-v-kezmarku-vyzyvaju-obyvatelov-k-obmedzeniu-pyrotechniky/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.