Novinky

Ronalda v súťaži o korunu strelca roka 2023 už nikto neprekoná, nastrieľal až 53 gólov

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Do konca kalendárneho roka 2023 síce ešte zostáva niekoľko dní, ale nikto už neprekoná Cristiana Ronalda v počte nastrieľaných gólov. Nestarnúci Portugalčan ich v drese saudskoarabského tímu All Nasr v kombinácii s portugalskou reprezentáciou dosiahol 53 (pridal aj 15 asistencií) a potreboval na to 58 zápasov.

Saudskoarabská Premier League

To dáva neuveriteľný priemer 0,91 gólu na zápas. A to Ronaldo oslávi začiatkom februára 2024 už 39. narodeniny.

Zatiaľ posledné dva presné zásahy hráča známeho pod skratkou CR7 padli z premenených pokutových kopov z vianočného súboja Al Nassr Rijád proti domácemu Al-Ittihad FC, ktorý sa skončil výhrou hostí 5:2. V novej sezóne saudskoarabskej Premier League už Ronaldo nastrieľal 19 gólov v 17 zápasoch a tradične vedie tabuľku kanonierov. Druhý Srb Aleksandra Mitrovič (Al-Hilal) zaostáva o tri góly.

Ronaldovi prenasledovatelia

Čo sa týka…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ronalda-v-sutazi-o-korunu-strelca-roka-2023-uz-nikto-neprekona-nastrielal-az-53-golov/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.