Novinky

Na tavrijskom fronte sa vzdalo približne 20 ruských vojakov, v oblasti utrpeli obrovské straty

0 0


Približne dvadsať ruských vojakov sa v stredu vzdalo v oblasti pôsobenia ukrajinskej Tavrijskej operačnej strategickej skupiny.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Oznámil to na komunikačnej platforme Telegram jej veliteľ brigádny generál Oleksandr Tarnavskyj. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

„Približne 20 útočníkov sa vzdalo v zóne pôsobenia Tavrijskej operačnej strategickej skupiny. Za uplynulý deň bolo zničených a poškodených aj mnoho nepriateľských obrnených vozidiel,“ napísal Tarnavskyj. Celkovo Rusi podľa neho v stredu v oblasti stratili 488 ľudí a 105 kusov vojenskej techniky.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/na-tavrijskom-fronte-sa-vzdalo-priblizne-20-ruskych-vojakov-v-oblasti-utrpeli-obrovske-straty/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.