Novinky

Muž narazil autom do zvodidiel a odišiel, privolaných policajtov napadol a k útoku vyzýval aj svojho psa (foto)

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Muž havaroval a následne napadol policajtov. Policajnú hliadku vyslali k dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastrálnom území mesta Bojnice.

Muž pred políciou utekal

Na linke 158 dostali oznam, že muž, ktorý vyzeral ako opitý, narazil autom do zvodidiel a potom spolu so svojim psom odišiel. Hliadka 56-ročného muža našla, no ten začal pred políciou utekať, preskočil zvodidlá a snažil sa skryť.

Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Katarína Kuzmová. Ako polícia ďalej spresnila, muža vyzvali, aby sa presunul k služobnému vozidlu.

Muž ale začal byť agresívny a udrel do hlavy jedného z členov hliadky a druhému sa snažil vykrútiť ruku, ktorú mu udrel o služobné vozidlo. Muž sa tiež po celý čas policajtom vyhrážal zabitím a nabádal svojho psa, aby…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/muz-narazil-autom-do-zvodidiel-a-odisiel-privolanych-policajtov-napadol-a-k-utoku-vyzyval-aj-svojho-psa-foto/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.