Novinky

Izraelskí vojaci zatkli 21 Palestínčanov na západnom brehu Jordánu, údajne pomáhali financovať Hamas (video)

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Izraelskí vojaci na Západnom brehu Jordánu zatkli 21 Palestínčanov, ktorí údajne pomáhali financovať militantnú organizáciu Hamas. Oznámila to vo štvrtok izraelská armáda, podľa ktorej podozriví financovali Hamas digitálnou menou a hotovosťou. Izraelské médiá uviedli, že zatknutí ľudia pracovali ako devízoví sprostredkovatelia.

Viac o téme: Izraelsko-palestínsky konflikt

Izraelská armáda konštatovala, že skonfiškovala desiatky milióny izraelských šekelov. Armáda dodala, že počas operácie jej lietadlo zasiahlo militantov v meste Džanín, ktorí strieľali na vojakov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/izraelski-vojaci-zatkli-21-palestincanov-na-zapadnom-brehu-jordanu-udajne-pomahali-financovat-hamas-video/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.