Novinky

Exprezidenta tureckého futbalového klubu Ankaragücü prepustili na kauciu

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Rozhneval ho vyrovnávajúci gól

Koca neuniesol skutočnosť, že jeho tím inkasoval vyrovnávajúci gól v záverečných sekundách nadstaveného času druhej štyridsaťpäťminútovky. Svoju frustráciu sa rozhodol vyriešiť „ručne-stručne“ s hlavným arbitrom.

Rozhodcovi uštedril knokaut päsťou a po páde na zem do neho kopal. Jeho akcie podnietili aj domácich priaznivcov, ktorí takisto prenikli na hraciu plochu.

Trest dostal aj klub

Exprezident Ankaragücü by sa mal 9. januára postaviť pred súd pre obvinenia z ublíženia na zdraví verejného činiteľa, vyhrážanie sa rozhodcovi a porušenia zákona o predchádzaní násilia v športe. Ďalší dvaja ľudia boli obvinení z kopania do rozhodcu.

Turecká futbalová federácia v nadväznosti na incident na týždeň pozastavila všetky ligové zápasy a Kocovi uložila trvalý zákaz činnosti. Klub z Ankary dostal pokutu dva milióny tureckých lír (asi 61-tisíc eur) a musí odohrať päť domácich zápasov bez prítomnosti fanúšikov.


Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/exprezidenta-tureckeho-futbaloveho-klubu-ankaragucu-prepustili-na-kauciu/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.