Novinky

Chcem víťaziť, vyhlásila Vlhová pred pretekmi v Lienzi. Bude to však úplne iné ako v Courcheveli

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová si po štvrtkovom triumfe v slalome Svetového pohára vo francúzskom Courcheveli trochu oddýchla v Taliansku a už vo štvrtok 28. decembra ju čaká obrovský slalom v rakúskom Lienzi, v ktorom o deň neskôr absolvuje aj slalom.

Dvadsaťosemročná Liptáčka sa netají tím, že jej cieľom v Rakúsku sú víťazstvá rovnako ako v každom súťažnom štarte. „O cieľoch asi ani nemusím hovoriť. Chcem víťaziť,“ uviedla v online rozhovore pre novinárov z celého sveta.

Vianoce strávili v Taliansku

Po víťazstve vo Francúzsku sa Vlhová aj jej realizačný tím presunuli do Talianska a tam strávili Vianoce.

„Mala som dva dni voľno, pretože 22. decembra sme ešte len cestovali späť do Talianska a 25. a 26. decembra som už bola na kopci a pripravovala sa na Lienz. Snažila som sa oddýchnuť si a dať dokopy telo, pretože nočné preteky dajú naozaj…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/chcem-vitazit-vyhlasila-vlhova-pred-pretekmi-v-lienzi-bude-to-vsak-uplne-ine-ako-v-courcheveli/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.